Zgodnie z coroczną tradycją w naszej szkole odbył się kolejny turniej sportowy z okazji Dnia Dziecka. W zabawach uczestniczyli uczniowie klas I – III oraz oddziałów przedszkolnych. Zadaniem uczestników było odgadnięcie hasła przewodniego naszej zabawy, które brzmiało FAJNE DZIECIAKI. Ale żeby zdobyć wszystkie literki do hasła dzieci musiały stać się „prawdziwymi sportowcami” i wykonać wiele trudnych zadań. Trzeba przyznać, że wykazały się wielką wolą walki i doskonale poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami. Na szczególne podziękowania zasługują również uczniowie ze starszych klas, którzy doskonale prowadzili stanowiska z zabawami dla swoich młodszych kolegów. To był wspaniały dzień przepełniony dobrą zabawą i uśmiechem!

Dziękujemy!

Barbara Dolińska, Maja Brzezińska, Jadwiga Galant, Jolanta Kulaszewicz, Emilia Miller