22 lutego odbył się Dzień Otwarty w SP 19. W progi szkoły zagościli przyszli uczniowie i zerówkowicze wraz z rodzicami. Czekały na nich przygotowane tory przeszkód, malowanie twarzy oraz różne quizy i zagadki. Można było zobaczyć salę komputerową, sale lekcyjne, stołówkę szkolną, świetlicę a także upiec ciastka, wbić gwoździe, poćwiczyć w salce korekcyjnej oraz zatańczyć zumbę. Dzieci za udział w zabawie otrzymywały pieczątki do swojej rejsowej książeczki. Po odwiedzeniu wszystkich atrakcji na dzieci czekała słodka niespodzianka. Po szkole gości oprowadzali wolontariusze - uczniowie szkoły. Rodzice przyszłych uczniów i przedszkolaków zadawali mnóstwo pytań. Mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzili czas.

Życzymy powodzenia podczas zbliżającej się rekrutacji.