16 lutego 2024 to wielki dzień w naszym szkolnym kalendarium. Gościmy w swoich murach przyszłych uczniów z ich rodzicami. Od wielu już lat zapewniamy naszym gościom wiele atrakcji. Przyszli uczniowie oglądają różne szkolne pomieszczenia, mogą w każdym z nich bawić się i uczyć. W tym roku zaproponowano dzieciom morskie tory przeszkód, laboratorium z żywiołami, zabawy na komputerach i tabletach, kolorowanki, układanki, łowienie ryb, pieczenie ciasteczek i jeszcze wiele innych aktywności. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy indeks, który podczas wędrówek zapełniał pieczątkami. Rodzice mogli rozmawiać z pracującymi w szkole nauczycielami, panem dyrektorem i jego zastępczyniami, pedagogami. Dzieci i ich rodziców oprowadzali szkolni wolontariusze-uczniowie klas starszych (było ich 60), którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i byli chwaleni przez odwiedzających szkołę gości.  Wszystkim przybyłym gościom dziękujemy za wizytę w naszej szkole i zapraszamy wszystkich w nasze progi już od września.

Katarzyna Bobkowska