W poniedziałek 27 września 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. W tym roku wszystkie dzieci brały udział w projektach związanych z ciekawostkami dotyczącymi wylosowanych przez przedstawicieli klas krajami.

Na początku września uczniowie zostali podzieleni na grupy projektowe i przez dwa tygodnie gromadzili materiały do wykonania plakatów. Punktem kulminacyjnym całego projektu były trzy poniedziałkowe lekcje, podczas których uczniowie kompletowali zebrane wcześniej materiały i tworzyli prace plastyczne. Zabawa była przednia. Efekt jest wspaniały i widoczny na załączonych zdjęciach. Pod koniec pracy uczniowie w poszczególnych klasach głosowali na najlepszy –  ich zdaniem – projekt, który został zawieszony na holu głównym szkoły. Uczniowie klas najmłodszych 1-3 robili plakaty Tiger on Holiday. Uczniowie klas 4-7 wykonywali już poważniejsze prace w języku angielskim, a najstarsi uczniowie z klas 8 musieli wykazać się również umiejętnościami posługiwania się językiem niemieckim.

Do zobaczenia za rok.