Kochani Mikołajowie! to jest nasi Uczniowie, ich Rodzice oraz Nauczyciele!

Szkolny Zespół Wolontariatu chciałby Wam z całego serca podziękować w imieniu Michaliny i Gai, Weroniki i Natalii, Dominika i Elizy, Anity i Zuzy, Mateusza i Amelki, Nikodema i Mikołaja, Adama i Marty, Pawła i Amelki, Maćka i Zosi, Miłosza i Alana oraz Ignasia, za wspaniałe prezenty, którymi obdarowaliście wymienione dzieci. Jednak nade wszystko dziękujemy Wam za ogromne serca! W tym miejscu równie serdecznie dziękujemy w imieniu podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom za przekazane datki oraz mnóstwo podarowanych środków higienicznych, których w obecnym czasie szczególnie brakuje w placówkach hospicyjnych.

Zachęcamy do obejrzenia naszych fotorelacji z każdego dnia z Tygodnia Wolontariatu, który obfitował w ciekawe aktywności. Okazało się, że nasi Wolontariusze mają wielkie SUPERMOCE :)!

Życzymy Wam drodzy Uczniowie i Rodzice na czas Bożego Narodzenia, spokoju serca i wytchnienia. Rodzinnych i przepełnionych bliskością Świąt!

przewodnicząca Szkolnego Koła Wolontariatu
Monika Modrzejewska-Szeląg