Szanowni Państwo,

w związku z zwiększoną liczbą zachorowań wśród dzieci i nauczycieli bardzo prosimy o przestrzeganie podstawowych zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

• Do szkoły oraz oddziału przedszkolnego może uczęszczać wyłącznie dziecko zdrowe bez objawów infekcji lub choroby zakaźnej.
  • Dzieci są przyprowadzane/odbierane przez osoby zdrowe bez objawów infekcji lub choroby zakaźnej.
  • Jeśli pracownik szkoły zaobserwuje u dziecka objawy mogące wskazywać na infekcję choroby zakaźnej należy odizolować je w wyznaczonym miejscu i niezwłocznie powiadomić rodziców/opiekunów w celu pilnego odebrania dziecka ze szkoły.

Prosimy Rodziców o pozostawienie w domu dzieci z objawami choroby tj. gorączka, uciążliwy kaszel, uciążliwy katar, osłabienie organizmu.

Przestrzeganie powyższych zasad spowoduje zmniejszenie liczby zachorowań oraz przenoszenia choroby na inne osoby, zwłaszcza dzieci i nauczycieli.

Dziękujemy za współpracę i zrozumienie.

Krzysztof Dudek