„Konferencja i warsztaty w ECS-ie były dla mnie ciekawym doświadczeniem. Zdałam sobie większą sprawę jak ważne jest dbanie o środowisko oraz dowiedziałam się, co można zmienić, żeby polepszyć funkcjonowanie samorządu uczniowskiego. Siedzieliśmy obok swoich nauczycieli, wspólnie dyskutowaliśmy w grupach warsztatowych”

Lena

„18 i 19 maja mieliśmy możliwość uczestniczenia w konferencji, na której zostało poruszonych wiele ciekawych tematów. Nabyliśmy wiedzę na różne tematy na przykład o prawach człowieka. Dni zostały spożytkowane bardzo ciekawie.”

Julia

„Podczas warsztatów mogliśmy wybrać te, których temat był nam szczególnie bliski. Ciekawie było poznać różne punkty widzenia na temat szkoły; wysłuchać interesujących wypowiedzi; uczestniczyć w przedsięwzięciu, które prowadziła nasza koleżanka z MRMG, Martyna (jeszcze niedawno chodziła do naszej szkoły).”

Ola