Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas IV – VIII do udziału w konkursie Ekologiczna Ozdoba Świąteczna, tradycyjnie przeprowadzanym w naszej szkole przed świętami Bożego Narodzenia. Ze względu na pracę szkoły w trybie zdalnym, konkurs będzie przeprowadzony on line.

Warunki udziału w konkursie:

• własnoręczne wykonanie ozdoby świątecznej w dowolnej formie przestrzennej – bombka, stroik, choinka, figurka świąteczna;
  • użycie w pracy materiałów naturalnych (gałązki, liście, kawałki drewna; szyszki, nasiona, suszone owoce, makaron);
  • dołączenie do ozdoby wizytówki z imieniem i klasą autora pracy;
  • wykonanie zdjęcia ozdoby wraz z wizytówką;
  • przesłanie do 15 grudnia zdjęcia pracy na skrzynkę mailową swojego nauczyciela biologii (m.zabik@sp19.edu.gdansk.pl lub m.czaja@sp19.edu.gdansk.pl).

Przy ocenie prac uwzględnione zostaną: wykorzystanie elementów naturalnych, estetyka pracy, oryginalność pomysłu. Czekają nagrody!

Magdalena Czaja, Małgorzata Żabik