16 listopada w naszych świetlicach został ogłoszony konkurs pt. „Mój sposób na domową nudę”, który trwa do 22 grudnia.

Zadaniem konkursowym będzie stworzenie przez dziecko:

• dowolnej konstrukcji do zabawy w domu
  • wykonanie rysunku, kolorowanki itp
  • inscenizacji z zabawek i z innych przedmiotów
  • własnej historyjki obrazkowej
  • innej kreatywnej formy zabawy (także plastycznej) itp

Przykładowo może to być: zbudowanie budowli z dowolnych klocków, stworzenie scenki z użyciem lalek i innych ludzików, zabawa samochodzikami, udział podczas gry planszowej, wykonanie dowolnej pracy plastycznej itp. A tak naprawdę chodzi o to, aby dzieci ukazały „swój sposób na domową nudę”.

Państwa zaś prosimy o sfotografowanie (wystarczy komórką), tego co Wasze dziecko wymyśliło i przesłanie na adres mailowy: j.kulaszewicz@sp19.edu.gdansk.pl

WAŻNE!
Udział w konkursie jest dobrowolny. Nie ma limitu na zrealizowane zabawy i przesłane zdjęcia. Każde zdjęcie bierze udział w konkursie. Im ich więcej, tym większa szansa na wygraną! Tych z Państwa, którzy wraz z dziećmi zdecydują się wziąć w nim udział, prosimy o przesyłanie zdjęć co najmniej raz w tygodniu (do każdego czwartku włącznie). Na koniec każdego tygodnia będziemy oglądać zdjęcia i wybierać najciekawsze formy przedstawionych zabaw, które też ukażą się na stronie naszej szkoły w zakładce ŚWIETLICA. Przewidujemy nagrody i wyróżnienia.

A teraz prezentujemy zdjęcia prac, które dzieci nadesłały do nas w dniach 16.11 – 19.11.

Paweł Węglarz z klasy 1E

Emilia Azarewicz z klasy 1E

Hanna Kompińska z klasy 1D

Zofia Kosiedowska z klasy 1C

Jakub Wierzbowski z klasy 1D

Maja Kluczyk z klasy 1E

Milena Lasota z klasy 1D

Agata Chylińska-Ochej z klasy 1D

Martyna Bulkowska z klasy 1D

Miłosz Hussein z klasy 1B

Aleksandra Fiszer z klasy 1B

Dawid Domeracki z klasy 1D

Dominik Domeracki z klasy 1D

Bartłomiej Liszkiewicz z klasy 1C

Tomasz Hall z klasy 1C

Soffia Shumylo z klasy 2E

Kryspin Adach z klasy 2D

Barbara Dambek z klasy 2D

Iga Bednarz z klasy 2A

Liwia Kruk z klasy 2A

Serdecznie dziękujemy za przesłane zdjęcia i czekamy na następne!