Ostatni tydzień lutego w naszej świetlicy dla klas 3 i 4 przebiegał pod hasłem „Tydzień życzliwości i uśmiechu”. Wiele rozmawialiśmy o życzliwości i uśmiechu, którym powinniśmy się dzielić z innymi. Zwróciliśmy też uwagę na dzieci, które są chore i nie mogą na co dzień przebywać w gronie rówieśników, nie chodzą również do szkoły. Postanowiliśmy więc przyłączyć się do akcji pt.”Marzycielska Poczta”, która właśnie zrzesza takie dzieci. W ten sposób poznaliśmy Julkę, Nikolę i Michała. Napisaliśmy do nich listy, które wszyscy podpisaliśmy; wykonaliśmy kartki życzliwości i uśmiechu, aby sprawić im odrobinę przyjemności. Podarowaliśmy im również milutkie pluszaki, a nasze panie ze świetlicy wykonały śliczne stroiki wielkanocne. Wszystko razem zapakowaliśmy i wysłaliśmy do naszych nowych kolegów i koleżanek. Mamy ogromną nadzieję, że nasza Marzycielska Poczta dostarczy im uśmiechu. Warto dzielić się dobrem!

Nauczyciele świetlicy klas 3 i 4