6 grudnia 2019 roku obchodziliśmy w naszej świetlicy dzień urodzin św. Mikołaja. W tym roku Mikołaj przygotował dla nas mnóstwo zadań do wykonania. Żeby móc otworzyć worek z prezentami, który zostawił pod naszą świetlicową choinką, najpierw dzieci musiały pokonać niesamowity tor przeszkód, który Mikołaj dla nich przygotował. Wśród zadań znajdowało się między innymi: przejście po linie, po ławeczce, po śladach Mikołaja należało dotrzeć do tunelu. Następnie trzeba było przejść na szczudłach do wyznaczonej linii, a potem trafić kulką w renifera. Kolejne zadanie polegało na przejściu slalomem z woreczkiem na głowie, odbicie 5 razy balonem w wyznaczonym miejscu. Trudnym zadaniem było również przewiezienie prezentów wózkiem na kółkach. Na końcu dzieci musiały na planszy odnaleźć 12 przedmiotów związanych z Mikołajkami. Po wykonaniu wszystkich zadań otrzymaliśmy worek , w którym znajdowały się dla wszystkich upominki ze słodkościami. To był wspaniały dzień i wszystkie zadania zostały przez dzieci wykonane znakomicie. Było przy tym wiele radości i zabawy!

Nauczyciele świetlicy klas 3 i 4