Szkoła Podstawowa nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty.

Od kandydatów oczekujemy biegłej znajomości obsługi komputera, pakietu biurowego MS Office oraz znajomości aplikacji GPE (Gdańska Platforma Edukacyjna). Dodatkowym atutem będzie dobra organizacja pracy, samodzielność oraz skrupulatność.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i rozliczanie płatności za obiady,
  • prowadzenie kartoteki umów obiadowych,
  • sporządzanie opracowań dot. żywienia w szkole,
  • prowadzenie postępowań dot. zamówień publicznych,
  • prowadzenie dokumentacji i sprawozdań dot. zamówień publicznych.

Oferujemy:

  • pracę w miłym i zgranym zespole,
  • możliwośc zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • pierwsza umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Kandydatów prosimy o złożenie stosownych dokumentów w sekretariacie szkoły do dnia 6.12.2019 r. do godz. 12.00.

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Szkołę Podstawową nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdańsku zgodnie z Rozporządzeniem Rady Europy 2016/679 (RODO) z dnia27.04.2016 r. o ochronie danych osobowych.