Wakacje to czas zasłużonego wypoczynku i dobrej zabawy dla wszystkich uczniów😊, dlatego w naszej szkole zorganizowane zostały półkolonie letnie dla chętnych dzieci. Za nami już pierwszy turnus, który odbył się w terminie 28.06-02.06.

Trzeba przyznać, że był to czas wypełniony wspaniałymi atrakcjami. Byliśmy między innymi w kinie; na placu zabaw Lider; uczestniczyliśmy w eksperymentach, które przeprowadzili w naszej szkole nauczyciele chemii; własnoręcznie wykonaliśmy cudowne pachnące mydełka; uczestniczyliśmy w warsztatach w pracowni „Mróweczka”, w czasie których wykonaliśmy własne łapacze snów. Natomiast ostatniego dnia odbyliśmy autokarową wycieczkę do Aplaka Team, w czasie której poznawaliśmy „tajniki” życia tych jakże  przyjaznych zwierząt. Na zakończenie został zorganizowany dla wszystkich piknik, w czasie którego częstowaliśmy się drobnymi słodkościami i owocami.

To był naprawdę wspaniały czas😊 Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę!

Wychowawcy półkolonii