Właśnie minął pierwszy semestr nauki w szkole, dlatego wszystkim uczniom i nauczycielom należał się zasłużony odpoczynek od nauki.  Aby umilić dzieciom ten czas, zorganizowaliśmy w naszej szkole półkolonie zimowe przepełnione wspólną zabawą i wieloma atrakcjami.

Byliśmy w kinie oraz na placu zabaw Lider😊. Pojechaliśmy autokarem do Osady Pod Turem , gdzie wzięliśmy udział w warsztatach pieczenia ciastek oraz tworzenia bużuterii z gliny. Zostało zorganizowane dla nas również ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz mogliśmy skorzystać z zabaw ruchowych na świeżym powietrzu. Pojechaliśmy także do Szymbarku, gdzie miedzy innymi zobaczyliśmy najdłuższą deskę świata oraz mieliśmy okazję przejechać się wozami drabiniastymi. Odwiedziliśmy również Dinoworld z  ciekawą wystawę ruchomych dinozaurów i mogliśmy skorzystać z zabawy na dmuchańcach, trampolinach itp. Pojechaliśmy do Centrum Nauki Eksperyment, gdzie obejrzeliśmy interaktywną wystawę, która zachęciła nas do odkrywania i poznawania otaczającego  świata. Uczestniczyliśmy także w warsztatach chemicznych, podczas których stworzyliśmy  pachnące mydełka oraz  „fluorescencyjnego gluta”.

To był naprawdę wspaniały czas przepełniony dobrą zabawą😊. Dziękujemy wszystkim za udział!

Wychowawcy półkolonii