spotkanie-z-olga-debicka-406546.jpg

W listopadzie odwiedziła naszą bibliotekę Olga Dębicka – podróżniczka, dziennikarka, pisarka. Jest autorką książek Podróżować znaczy żyć  oraz Fotografie z tłem. Gdańszczanie po1945 roku. Współpracuje w z wieloma czasopismami (m.in. „National Geographic”). W spotkaniach uczestniczyli uczniowie zerówek oraz klas 1-3. Pisarka opowiadała o ciekawych zakątkach Europy i nie tylko. Wspomnieniom towarzyszył pokaz slajdów. Podróżniczka podzieliła się swoimi refleksjami na temat różnych krajów, ludzi i kultur. Poradziła dzieciom, jak realizować swoje marzenia podróżnicze, niekoniecznie mając dużo pieniędzy.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.