24 czerwca 2021 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku klas ósmych.

Wyróżnieni uczniowie odebrali świadectwa z rąk Pana Dyrektora Krzysztofa Dudka. Później nastąpiło wręczenie nagród laureatom i finalistom Megaolimpiad i Konkursów Wojewódzkich.

Najważniejszym momentem uroczystości było, jak co roku przyznanie wyjątkowych nagród w naszej szkole – Róż Wiatrów. Oklaskiwaliśmy wiele wspaniałych osób, które te nagrody otrzymały.

Uroczystość zakończyła część artystyczna, przygotowana przez pana Dariusza Osińskiego i jego wspaniale śpiewających uczniów oraz przez szkolne kółko teatralne.

Wysłuchaliśmy też przemówień Dyrektora Szkoły oraz ósmoklasistów.

Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom za ich wysiłek i wyrozumiałość dla uczniów.

Drodzy Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza! Życzymy Wam dalszych sukcesów w nauce oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Łapcie wiatr w żagle!

Organizatorzy uroczystości

fot. Adam Gardziewicz