Przypominają się „Wróbelki” z grupy teatralnej. Nie lubimy siedzieć bezczynnie i już działamy.

W piątek 24 września 2021 r. wzięliśmy udział w VII Wojewódzkim Plenerowym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych w Sobieszewie. Występy oceniali aktorzy Miejskiego Teatru „Miniatura”.

Wygraliśmy!!! Zdobyliśmy Nagrodę Grand Prix za oryginalny, interdyscyplinarny spektakl  pt. ”Tytułu nie będzie”.

Byliśmy zachwyceni! Nasza radość i ekscytacja wzrosły jeszcze bardziej, gdy usłyszeliśmy, że główną nagrodą dla zwycięzców konkursu będzie wystawienie spektaklu na deskach prawdziwego teatru- w „Miniaturze”.

Jesteśmy szczęśliwi – występ w teatrze to marzenie każdego „młodego aktora”.

Jesteśmy jednak świadomi, że to także duże wyzwanie i musimy przygotować się jeszcze lepiej niż do konkursu. Mamy dużo zapału, mnóstwo pomysłów i zabieramy się do pracy. Gdy będziemy gotowi, na pewno damy znać i zaprosimy do teatru.

Szkolna grupa teatralna
„Kochajcie wróbelka”