Kolejne spotkanie Forum Rodziców zbliża się wielkimi krokami.

Drodzy Rodzice, chciałabym serdecznie Państwa zaprosić na spotkanie, które odbędzie się 16.03.2020 o godz. 17.00 w sali II Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku. Tym razem przez dwie godziny pochylimy się nad tematem depresji wśród dzieci i młodzieży. Pierwsza godzina będzie dawką merytorycznej wiedzy ze strony zaproszonego gościa, a druga będzie miejscem zadawania pytań na nurtujące Was pytania.
W czasie spotkania dotkniemy m. in. następujących tematów:
1. Co powinno nas skłonić do szczególnej uważności  względem naszego dziecka?
2. Jak wspierać dziecko w czasie depresji?
3. Jak depresja w rodzinie wpływa na resztę domowników i jak objąć troską pozostałe dzieci, współmałżonka i siebie?
Prosimy o przekazywanie informacji do innych rodziców, którzy mogą być zainteresowani tematem, a zgłoszenia prosimy przesyłać pod adres: info@educhallenge.pl. Pozwoli nam to dobrać odpowiednią salę na czas spotkania.
Pozdrawiam,
Marcela Ostaszewska i Stowarzyszenie Educational Challenge