We wtorek 16. kwietnia 2024 r. odbył się w naszej szkole I Szkolny Turniej Boccie. W zawodach brały udział drużyny klas 4, 5, 6 i 7, rozgrywając mecze pomiędzy sobą na poszczególnych poziomach klas.

Emocji i zabawy było ogrom 😊 Wszyscy zawodnicy otrzymali słodkości w podziękowaniu za udział i zaangażowanie, a zwycięzcom na podium wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe.

Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za niesamowitą atmosferę 😊 Ich radość z pewnością sprawi, że turniej stanie się corocznym świętem Bocci w naszej szkole.

Ogromne podziękowania należą się również Radzie Rodziców – bez Państwa wsparcia nic by się nie udało. To dzięki Radzie Rodziców udało się zakupić dwa zestawy do gry w Boccię oraz nagrody dla uczestników 😊

Organizatorki
Anna Czekień