Zajęcia |
Nauczyciel |
Termin |
Biologia ze smakiem (koło kulinarne) |
Magdalena Czaja, Małgorzata Żabik |
środa, 14.50-16.30 |
BRD - nauka jazdy na rowerze |
Aneta Ponikiewska, Agata Bętkowska |
sobota, 9.00-10.30 |
Chór |
Marta Siudak |
czwartek, 13.50-15.20 |
Karate |
Adriainna Zielńska |
poniedziałek, środa, 15.30-17.30 |
Koło ekologiczne |
Bożena Nowicka, Anna Pawełczak |
środa, 14.45-15.30 |
Koło fizyczne (klasy VII-VIII) |
Renata Maciołek |
czwartek, 14.45-15.30 |
Koło geograficzne |
Małgorzata Żak |
wtorek, 8.55-9.40 |
Koło geograficzne (klasy VII-VIII) |
Małgorzata Żak |
środa, 14.45-15.30 |
Nauka matematyki przez zabawę z klockami Lego |
Magdalena Bornowska |
wtorek, 8.00-8.45 |
Teatr |
Jadwida Słopiecka |
środa, 14.45-16.15 |
Teriapia ręki |
Magdalena Kossak |
piątek, 14.00-14.45 |
Teriapia ręki |
Bożena Petrykowska |
piątek, 8.00-8.55 |
Trenieng Umiejętności Społecznych (I-III) |
Emila Obłażewicz |
piątek, 13.50-14.35 |
Trenieng Umiejętności Społecznych (IV-V) |
Emila Obłażewicz |
czwratek, 7.20-8.50 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównwacze (klasa 2e) |
Karolina Bojahr |
poniedziałek, 8.55-9.40 |
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami tańca i gimnastyki |
Monika Gackowska |
wtorek, 15.40-16.25 |
Zajęcia przygotowujące do egzaminów (j. polski) |
Agnieszka Śliwińska |
poniedziałek, wtorek, 14.45-15.30 |
Zajęcia przygotowujące do egzaminów (matematyka) |
Dorota Kiślak |
piątek, 7.05-7.50 |
Zajęcia przygotowujące do egzaminów językowych (j. angielski) |
Paweł Mojsiuszko |
środa, 14.45-15.30 |
Zajęcia rowijające umiejętności językowe (j. angelski) |
Paweł Mojsiuszko |
środa, 14.45-16.15 |
Zajęcia rowijające umiejętności językowe (j. niemiecki) |
Bogusława Czapiewska-Lichota |
poniedziałek, 14.45-15.30 |
Zajęcia rowijające umiejętności matematyczne (klasy 5) |
nauczyciele matematyki |
poniedziałek, 8.00-8.55 |
Zajęcia rowijające umiejętności matematyczne (klasy 6) |
nauczyciele matematyki |
poniedziałek, 8.00-8.55 |
Zajęcia rowijające umiejętności polonistyczne (klasy piąte) |
Agnieszka Śliwińska |
piątek, 8.00-8.45 |
Zajęcia rowijające zdolniści matematyczne (IV-VI) |
Beata Strzelecka |
piątek, 13.50-14.35 |
Zajęcia rowijające zdolniści matematyczne (klasy VII) |
Dorota Kiślak |
czwartek, 7.05-7.50 |
Zajęcia rowijające zdolniści matematyczne (VII-VIII) |
Justyna Paluch |
środa, 14.45-15.30 |
Zajęcia rowijające zdolniści polonistyczne (IV-VI) |
Marlena Chudzik |
piątek, 13.50-14.35 |
Zajęcia rowijające zdolniści polonistyczne (VI-VII) |
Jadwida Słopiecka |
wtorek, 13.50-14.35 |
Zajęcia rozwijajace zainteresowania polonistyczne (klasa 1a) |
Izabela Baranowska |
wtorek, 11.50-12.35 |
Zajęcia rozwijajace zainteresowania polonistyczne (klasa 2e) |
Karolina Bojahr |
czwartek, 11.50-12.35 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania czytelnicze (klasa 2b) |
Olga Gracz |
czwartek, 10.45-11.30 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania czytelnicze (klasa 2c) |
Beata Schulz |
wtorek, 13.50-14.35 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania humanistyczne (klasa 3b) |
Violetta Hasiuk |
piątek, 11.50-12.35 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne (klasa 3d) |
Danuta Gruszka |
poniedziałek, 13.50-14.35 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne i polonistyczne (klasac1b) |
Barbara Dolińska |
czwartek, 9.50-10.35 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania plastyczne (klasa 1c ) |
Małgorzata Geniusz |
czwartek, 8.00-8.45 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania polonistyczne (klasa 2a) |
Dorota Nowek-Reszke |
piątek, 8.55-9.40 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania polonistyczne (klasa 2d ) |
Anna Kowalczyk |
poniedziałek, 9.50-10.35 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania polonistyczne (klasa 3e) |
Agata Rachwalik |
poniedziałek, 11.50-12.35 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania polonistyczno-plastyczne (klasa 1e) |
Monika Bonja |
poniedziałaek, 12.55-13.40 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania z kodowania i programowania (klasa 1d) |
Małgorzata Kiedyk |
wtorek, 12.55-13.40 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania z kodowania i programowania (klasa 3c) |
Lidia Sowińska-Krupa |
piątek, 12.55-13.40 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania z programowania (klasa 3a) |
Katarzyna Bobkowska |
wtorek, 8.00-8.45 |
Zespół muzyczny |
Diariusz Osiński |
poniedziałek, 14.45-15.30 |