104 lata temu Polska odzyskała niepodległość, dla nas to wielkie święto narodowe.

Mimo młodego wieku, nasi uczniowie postanowili upamiętnić ten ważny dla nas dzień.

Dwie klasy drugie 2c i 2d, pod opieką wychowawczyń przygotowały ciekawe  przedstawienie - podróż w przeszłość. Uczniowie przypomnieli nam jak ważnymi i mężnymi postaciami byli Tadeusz Kościuszko, Józef Piłsudski, Józef Wybicki czy też Maria Konopnicka. Przybliżyły informacje o trudnych czasach dla Polski, takich jak powstania, rozbiory, I wojna światowa. Uczniowie pięknie tańczyli, śpiewali, a 4 zwrotki hymnu w wykonaniu wszystkich obecnych na uroczystości zabrzmiał donośnie i pięknie. Mimo tak młodego wieku i niewielkiej jeszcze wiedzy, klasy II potrafiły przygotować tak ciekawą i wzruszającą uroczystość. Brawo!