Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w tym roku szkolnym nasza placówka oświatowa podpisała umowę ubezpieczenia dzieci i młodzieży szkolnej od następstw NNW z firmą InterRisk TU SA.

Okres obowiązywania ochrony ubezpieczeniowej: 1 wrzesień 2023 – 31 sierpień 2024 (tylko dla osób, które zostaną zgłoszone do ubezpieczenia i opłacą składkę w wyznaczonym terminie)

Dostępne warianty ubezpieczenia, definicje, OWU i procedurę zgłaszania świadczeń przesyłamy w załączeniu.

Zgłaszanie dzieci do ubezpieczenia odbywa się tylko za pomocą specjalnie dedykowanego portalu, poprzez który zapisujemy dziecko do ubezpieczenia i opłacamy składkę.

Dostępne są cztery warianty ubezpieczenia.

Dane do logowania

1.    Wejdź na stronę:   https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline

2.    Podaj nr ID Klienta :   57r9m

Termin zgłaszania dzieci do ubezpieczenia – 30 września 2023