Szanowni Państwo,

Informujemy, że w tym roku szkolnym nasza placówka oświatowa podpisała umowę ubezpieczenia dzieci i młodzieży szkolnej od następstw NNW z firmą InterRisk TU SA. Okres obowiązywania ochrony ubezpieczeniowej: 1 wrzesień 2022 – 31 sierpień 2023 (tylko dla osób, które zostaną zgłoszone do ubezpieczenia i opłacą składkę w wyznaczonym terminie). Dostępne warianty ubezpieczenia, definicje, OWU i procedurę zgłaszania świadczeń przesyłamy w załączeniu.

Ubezpieczenie jest ubezpieczeniem dobrowolnym.

Zgłaszanie dzieci do ubezpieczenia odbywa się tylko za pomocą specjalnie dedykowanego portalu, poprzez który zapisujemy dziecko do ubezpieczenia i opłacamy składkę. Dostępne są cztery warianty ubezpieczenia.

Dane do logowania.

1. Wejdź na stronę:   https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline
  2. Podaj nr ID Klienta:   jumwp

Termin zgłaszania dzieci do ubezpieczenia – 30 wrzesień 2022