Szanowni Rodzice,

W imieniu fundacji Dbam o mój z@sieg zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online dotyczącym problemowego używania gier cyfrowych przez młodzież. Szkolenie dla rodziców odbędzie się 17 maja 2021 o godz. 18:00 i będzie trwać 90 minut. Odbędzie się na platformie ClickMeeting, która nie wymaga dodatkowej instalacji.

Rejestracja na szkolenie rozpoczyna się 12 kwietnia 2021. Liczba miejsc jest ograniczona do 100 dla każdego województwa.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie: www.dbamomojzasieg.com/granienaekranie.

Link do rejestracji na szkolenie:  https://dbamomojzasieg.pl/panel-rejestracyjny-granie-na-ekranie-wyklad-dla-rodzicow-i-nauczycieli/

Organizator zapewnia, że na tydzień przed każdym szkoleniem roześle odpowiednie linki do szkolenia online zrealizowanego na platformie ClickMeeting.

Koordynatorzy projektu
Agnieszka Jastrzębska
Sebastian Kierzka


 
Rodzicu,
jeśli uważasz, że Twoje dziecko spędza za dużo czasu przed komputerem lub smartfonem, obejrzyj razem z dzieckiem film "Granie na ekranie - Jak nie uzależnić się od grania w gry?"
 
 
Szanowni Państwo,
zapraszamy do obejrzenia wywiadu Magdaleny Bigaj, założycielki Fundacji „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo”, pt. „Jak żyć w sieci i nie zwariować?” Gościem Pani Magdy jest Martyna Wojciechowska.


https://www.youtube.com/watch?v=fatf7QhiMbo


Miłego oglądania
😊