W związku z wprowadzeniem obowiązku wydawania e-legitymacji (legitymacji w formie plastikowej karty)  informujemy, że legitymacje szkolne będą zamawiane w firmie zewnętrznej.

E-legitymacje są wydawane tylko dla nowych uczniów lub wtedy, gdy papierowa legitymacja została zniszczona lub utracona. Stare (papierowe) legitymacje, które zostały wcześniej wydane nadal obowiązują.

W celu wyrobienia e-legitymacji (forma plastikowej karty) prosimy o przesłanie zdjęcia w formie elektronicznej na adres: sekretariat@sp19.edu.gdansk.pl do 10-go dnia danego miesiąca. (legitymacje będą zamawiane tylko raz w miesiącu).

Wymagania dotyczące zdjęć:

• W formie elektronicznej w formacie jpg.
  • Minimalna rozdzielczość 492 x 633 piksele.
  • Proporcje odpowiadające fotografii o wymiarach 35x45 mm.
  • Maksymalna wielkość pliku do 2,5 MB.
  • Bez nakrycia głowy.
  • Tło białe, oświetlone jednolicie, pozbawione cieni, elementów ozdobnych.
  • Nazwa pliku: imię nazwisko.jpg (np. Jan Kowalski.jpg)

PŁATNOŚĆ ZA LEGITYMACJĘ

• dla nowych uczniów pierwsza legitymacja jest bezpłatna
  • w celu wyrobienia duplikatu z powodu zgubienia lub zniszczenia legitymacji należy wypełnić wniosek oraz wpłacić kwotę 9 zł na konto: 72 1240 1268 1111 0010 3847 6474 (dowód wpłaty wraz z wnioskiem należy dostarczyć do sekretariatu)