Drodzy Rodzice!

Informujemy, że w dniach 01.03.2021 roku godz. 12.00  - 12.03.2021 roku godz. 16.00 odbywać się będzie rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych („0”).

Rekrutacja elektroniczna odbywać się będzie poprzez stronę internetową:

Wniosek z dokumentami potwierdzającymi zaznaczone kryteria, podpisany przez oboje rodziców, należy dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły lub umieścić w zaklejonej koprecie i wrzucić do wrzutni znajdującej się w przedsionku szkoły.

Rodzice dzieci aplikujących do klasy pierwszej, którzy zamieszkują w rejonie szkoły składają jedynie zgłoszenie rekrutacyjne do szkoły obwodowej podpisane przez oboje rodziców.

Brak dokumentów potwierdzających dane kryterium spowoduje nieprzyznanie punktów za to kryterium.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdą Państwo w załącznikach: Zasady rekrutacji do oddziałów przedszkolnych, Zasady rekrutacji do klas pierwszych, Zasady rekrutacji uczniów do klas integracyjnych w SP19.