2002/2003

Daniel

Królak

SP19

Konkurs z języka niemieckiego

2003/2004

Aleksandra

Żabik

SP19

Konkurs z języka polskiego

Jan

Tuziemski

G7

Konkurs z fizyki z astronomią

Krzysztof

Borczuch

G7

Konkurs z informatyki

2004/2005

Piotr

Rojek

G7

Konkurs z informatyki

Jagna

Bronk

G7

Konkurs z języka polskiego

Katarzyna

Chojnacka

G7

Konkurs z języka polskiego

2005/2006

Katarzyna

Pruś

SP19

Konkurs z języka polskiego

Piotr

Pielichowski

SP19

Konkurs z języka polskiego

Jakub

Biernaczyk

SP19

Konkurs z matematyki

2006/2007

Paweł

Trawiński

SP19

Konkurs z matematyki z przyrodą

Krzysztof

Rybicki

G7

Konkurs z geografii

Marcin

Pilecki

G7

Konkurs z matematyki

Aleksandra

Żabik

G7

Konkurs z języka polskiego

2008/2009

Piotr

Pielichowski

G7

Konkurs z języka polskiego

Piotr

Pielichowski

G7

Konkurs z wiedzy obywatelskiej
i ekonomicznej

Jakub

Biernaczyk

G7

Konkurs z matematyki

Jakub

Biernaczyk

G7

Konkurs z fizyki z astronomią

Mateusz

Lekner

G7

Konkurs z matematyki

2009/2010

Michael

Solsbery

G7

Konkurs z języka angielskiego

2010/2011

Sara

Drożdżak

G7

Konkurs z religii

2011/2012

Kacper

Wichowicz

G7

Konkurs z religii

2012/2013

Agnieszka

Witkowska

SP19

Konkurs z matematyki

Magdalena

Pielichowska

G7

Konkurs z języka polskiego

2013/2014

Wioletta

Borkowska

G7

Konkurs geograficzny

Wioletta

Borkowska

G7

Konkurs języka polskiego

Krzysztof

Orłowski

G7

Konkurs z fizyki

Karolina

Stępień

G7

Konkurs z biologii

2014/2015

Mateusz

Kowalczyk

SP19

Konkurs języka polskiego

Remigiusz

Laskowski

G7

Konkurs informatyczny

Paulina

Mech

G7

Konkurs fizyczny

Paulina

Mech

G7

Konkurs matematyczny

Karol

Jędrzejewski

G7

Konkurs fizyczny

Joanna

Rancew

G7

Konkurs matematyczny

2015/2016

Hanna

Romejko

SP19

Konkurs z języka polskiego

Jakub

Modrzejewski-Szelag

SP19

Konkurs z religii

Karolina

Bobińska

G7

Konkurs języka polskiego

Agnieszka

Witkowska

G7

Konkurs matematyczny

2016/2017

Hanna

Romejko

SP19

Konkurs z języka polskiego

Michał

Kwitek

G7

Konkurs geograficzny

Borys

Pasławski

G7

Konkurs geograficzny

Barbara

Kobus

G7

Konkurs z języka niemieckiego

2017/2018

Maja

Domanowska

SP19

Konkurs z języka polskiego

Mikołaj

Bąk

G7

Konkurs z biologii

Mateusz

Kowalczyk

G7

Konkurs z fizyki

Stanisław

Szeliga

G7

Konkurs z historii

Borys

Pasławski

G7

Konkurs z biologii, chemii, historii, geografii

2018/2019

Jan

Adrych

SP19

Konkurs z biologii

Maja

Domanowska

SP19

Konkurs z biologii

Zofia

Juźwiak

SP19

Konkurs z geografii

2019/2020

Julia

Jankie

SP19

Konkurs z języka polskiego

2020/2021

Dawid

Irzabek

SP19

Konkurs informatyczny

Amelia

Jaworska

SP19

Konkurs z języka polskiego

Paweł Musiał SP19 Konkurs z historii
Martyna Rzepnicka SP19 Konkurs z języka polskiego