Do tegorocznej edycji Budżetu Uczniowskiego został zgłoszony tylko jeden projekt "Wesoły korytarz - zabawy podwórkowe w szkole", którego pomysłodawcą jest klasa Ia.

Niniejszym ogłaszamy, że projekt ten zostaje zwycięzcą tegorocznego konkursu. Gratulujemy!

Już niedługo podłogi korytarzy na pierwszym piętrze szkoły będą Was zachęcać do zabawy!

Będzie radośniej, bardziej kolorowo, a do tego edukacyjnie i zdrowo - bo przecież ruch to zdrowie, a gra zespołowa, duch rywalizacji, łączy zabawę z edukacją :-).

Dziękujemy uczniom, rodzicom i wychowawczyniom klasy Ia za zaangażowanie w inicjatywę Budżetu Uczniowskiego. Życzymy Wam byście ZAWSZE swoim pomysłom i marzeniom dawali szansę na wygraną! Tak jak to zrobiliście tym razem.

Drodzy Uczniowie klasy Ia,

w tym roku byliście bezkonkurencyjni -  mieliście pomysł i postanowiliście go zgłosić w odpowiednim czasie i miejscu. Czasami tyle właśnie wystarczy, by sięgać po to, o czym marzycie, co dla Was ważne.  Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym Wasi koledzy i koleżanki z innych klas, pójdą za Waszym przykładem i dadzą nam – Rodzicom – możliwość realizacji większej liczby pomysłów na bardziej przyjemne, rozwojowe spędzanie czasu w szkole.

Klaso IA - cała szkoła jest Wam wdzięczna, uratowaliście ideę Budżetu Uczniowskiego w SP19!