W naszej szkole 6 grudnia odbył się Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy. Wcześniej uczniowie wielu klas wraz ze swoimi Rodzicami oraz Nauczycielami zaangażowali się w przygotowanie ciast, słodkich pyszności oraz loterii na to wydarzenie. Ze sprzedaży wystawionych smakołyków uzyskaliśmy 2900 zł !!! Zebrane pieniądze zostały rozdzielone po połowie i zostaną przekazane 8 grudnia Hospicjum Pomorze Dzieciom oraz na leczenie i rehabilitację 2,5 letniego Jasia, u którego w październiku zdiagnozowano guza mózgu. Zarówno za zaangażowanie w przygotowanie, jak i za hojność Państwa kupujących na kiermaszu serdecznie dziękujemy!

Podczas kiermaszu odwiedził nas Święty Mikołaj, który obdarował spotkanych słodkimi upominkami i odpowiadał na szereg nurtujących dzieci pytań. Dzień minął nam w radosnej iście mikołajkowej atmosferze.

Zespół Wolontariatu