W tym roku szkolnym w świetlicy dla klas drugich hucznie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Tego dnia już od samego rana dziewczynki przygotowywały znaczki super bohaterów dla wszystkich chłopaków z naszej świetlicy😊. Po południu odbył się konkurs, w którym chłopcy musieli wykonywać różne sprawności, na podstawie których dziewczynki w drodze losowania wybrały Mistera Świetlicy 2024. Były to następujące testy: dobrego wychowania, mądrości, rajdowca, sportowca, tancerza, uśmiechu.

Wszyscy chłopcy znakomicie sobie poradzili. Tytuł Mistera Świetlicy 2024 zdobył Tomek Stroyk z klasy 2B, a Vice Mistera Świetlicy 2024 - Oskar Żaczek z klasy 2C😊.

Na zakończenie koleżanki i panie złożyły chłopcom życzenia i podarowały drobne upominki i słodkości!

Wychowawcy świetlicy klas drugich