W środę 18 października 2023 r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się Dzień Papieski. W bieżącym roku zorganizowano go pod hasłem Cywilizacja Życia w nawiązaniu do jednej z encyklik Jana Pawła II. Szkołę udekorowano plakatami przygotowanymi przez uczniów klas siódmych i ósmych. Do najmłodszych dzieci z klas 1-3 i do przedszkolaków przybył specjalny gość z Panamy, aby przybliżyć im sylwetkę Jana Pawła II. Na przerwie uczniowie zostali zaproszeni do udziału w konkursie poświęconym Janowi Pawłowi II.

Tydzień później 26 października 2023 r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych pod hasłem: I Ty możesz być Świętym. Biletem wstępu na to wydarzenie było przebranie się za wybranego Świętego. Było wiele atrakcji, zabawy i uśmiechu na twarzy.