"Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie. Ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas"
Flora Edwards

Kochani Mikołajowie! to jest nasi Uczniowie, ich Rodzice oraz Nauczyciele!

Szkolny Zespół Wolontariatu chciałby Wam z całego serca podziękować w imieniu Filipa, Leona, Maćka, Zosi, Miłosza, Marcela, Tymusia, Denisa, Igora, Doriana, Bartusia, Kacpra, Adama, Oli, Grześka, Zuzi, Dawida, Ali, Oliwki, Maksa, Zuzi i Mai oraz Ignasia - za wspaniałe prezenty, którymi obdarowaliście wymienione dzieci. Jednak nade wszystko dziękujemy Wam za ogromne serca! Paczki trafiły do dzieci już w sobotę 10 grudnia 2022 r.

W tym miejscu równie serdecznie dziękujemy w imieniu podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom za zebrane podczas festynu mikołajkowego datki, dzięki którym mogliśmy zrobić prezenty dla ich podopiecznych, które w poniedziałek 12 grudnia 2022 r. przekazaliśmy w Fundacji.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z Festynu mikołajkowego, który obfitował w ciekawe aktywności oraz mnóstwo radości i uśmiechu nie tylko naszych najmłodszych uczniów!

Życzymy Wam drodzy Uczniowie i Rodzice na czas Bożego Narodzenia, spokoju serca i wytchnienia. Rodzinnych i przepełnionych bliskością Świąt!

przewodnicząca sekcji hospicyjnej Monika Modrzejewska-Szeląg