2 grudnia reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych organizowanych w Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku.
Uczniowie startowali w biegach na dystansie 60 m, 600 m, 1000 m oraz skokach w dal. Niektórzy uzyskali swoje życiowe rekordy, inni mieli okazję wziąć pierwszy raz udział w zawodach tej rangi. Na podium stanęła Martyna Bulkowska z klasy 4D uzyskując I miejsce w biegu na 60 m (kategoria rocznik 2013 i wyżej). Martyna osiągnęła również III miejsce w skoku w dal. Na II miejscu podium w biegu na 1000 m uplasował się Maciej Pałka z klasy 4D (kategoria rocznik 2013 i wyżej). W biegu na 60 m w swojej turze, II miejsce wywalczyła Livia Golimont z klasy 7E, która awansowała do ścisłego finału. Tam Livia zajęła wysokie VI miejsce
Dziękujemy najwierniejszym kibicom naszych uczniów, czyli rodzicom, którzy dopingowali i wspierali naszą wspaniałą reprezentację.