W ubiegły piątek uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w przygotowanym przez samorząd kiermaszu książek.

Jedni wcześniej przynosili egzemplarze, które chcieli oddać (wtedy otrzymywali kupon wymienny na upatrzoną książkę). Inni w dniu kiermaszu szukali czegoś, co im wpadnie w oko.

Akcja udana, tym bardziej, że wiele osób o uradowanych twarzach odchodziło od stoiska z upolowaną nawet dla bliskich literaturą.

Kolejna odsłona kiermaszu już w grudniu.

Samorząd Uczniowiski

W naszej szkole 24 listopada 2023 r. odbędzie się „Jesienny Targ Książki“. To rodzaj kiermaszu, na którym będą sprzedawane książki przyniesione przez uczniów.

Należy je przynieść do 22 listopada 2023 r. do sali 31 (do pani Anetty Szczepankowskiej).

UWAGA! Za każde przyniesione dwie książki uczeń dostaje jeden kupon, który w dniu kiermaszu będzie mógł zamienić na jedną dowolną książkę dostępną na kiermaszu.

Uczniowie, którzy nie mają możliwości przyniesienia książek, będą mogli je kupić za niewielką kwotę.