Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice Uczennic i Uczniów klas IV-VIII,

od dnia 25 maja 2020 r. uczniom klas VIII zapewniamy konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty, natomiast od 1 czerwca pozostałym uczniom z wszystkich przedmiotów.

Biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną, obawy większości rodziców, uczniów i nauczycieli oraz nowelizację Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 maja 2020 r. zmieniającą rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 konsultacje będą prowadzone zdalnie.

Konsultacje na terenie szkoły będą mogły się odbyć jedynie na indywidualną prośbę rodziców po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrekcją szkoły i nauczycielem z zachowaniem wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.

Szczegółowy harmonogram konsultacji dla uczniów prowadzonych zdalnie znajduje się w załącznikach poniżej.

Konsultacje mają charakter dobrowolny. Są skierowane do tych uczniów, którzy już wkrótce przystąpią do egzaminów sprawdzających, mają również pomóc wszystkim w wyjaśnieniu trudnych kwestii, usystematyzowaniu materiału, a także umożliwić uczniom poprawę oceny na potrzebę klasyfikacji.

O chęci udziału w konsultacji uczniowie informują nauczyciela minimum z jednodniowym wyprzedzeniem.

Krzysztof Dudek
Dyrektor Szkoły

Plan konsultacji znajduje się w załącznikach - oddzielnych dla każdego dnia tygodnia.