Kochani Uczniowie i Wolontariusze, Drodzy Rodzice!

Chciałabym z całego serca podziękować w imieniu Seniorów naszego miasta za wspaniałe prezenty, którymi postanowiliście ich obdarować. Dziękuję Wam za ogromne serca! W tym roku włączyliśmy się w akcję Koszyczek dla seniora organizowaną przez @Wolontariatgdansk. Czasu mieliśmy tylko tydzień, jednak zbiory przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania. W poniedziałek 29 marca zawieźliśmy dary na Lawendową, w miejsce zbiórki. Wolontariusze na miejscu złapali się za głowy widząc ogrom przywiezionych przez nas prezentów.

PS a naszego młodego przedstawiciela można było zobaczyć w (29.03.2021) poniedziałkowej gdańskiej Panoramie: „pomagać warto także dlatego, bo nigdy nie wiemy, kiedy i my będziemy potrzebowali takiej pomocy.”

Panorama TVP3 29.03.2021 godz. 18.30 (18:33)

Życzymy Wam drodzy Uczniowie i Rodzice na czas Wielkiej Nocy, koszyczka pełnego nadziei i wytchnienia. Rodzinnych i przepełnionych bliskością Świąt!

przewodnicząca Szkolnego Koła Wolontariatu
Monika Modrzejewska-Szeląg