Drodzy Rodzice,
dziękując Państwu z całego serca za ogromne wsparcie rodzin przybywających z Ukrainy, na chwilę obecną zawieszamy tę zbiórkę. Pragniemy przed Świętami Wielkiej Nocy, wesprzeć wzorem lat ubiegłych, gdańskich seniorów i zapełnić dla nich świąteczne koszyczki.
Akcja we współpracy z gdańskim MOPR, polega na przygotowaniu paczki. Do seniorskiego koszyka można przekazać pełnowartościowe, najlepiej hermetycznie zapakowane produkty np. kawę, herbatę, cukier, makaron, olej, konserwy mięsne i rybne, kiełbaski w opakowaniach, bakalie, miód oraz dżemy. Osoby starsze ucieszą się ze świątecznych słodyczy, ciast i czekolad. Wiele radości sprawią też dołączone kartki z życzeniami od darczyńców, wielkanocne ozdoby, hafty lub stroiki – te upominki bowiem, zawsze wywołują uśmiech na twarzach osób starszych.
Tak przygotowane paczki można dostarczyć do szkoły do 11 kwietnia do pudła z napisem "Koszyczek dla seniora". Tego dnia po godzinie 17 zawieziemy dary do siedziby MOPR, celem przekazania paczek potrzebującym.
Dziękując Państwu za okazaną życzliwość, troskę i hojność, pragnę złożyć życzenia z okazji Świąt Zmartwychwstania - nadziei i pokoju nie tylko w sercach, ale i wokół nas 🐣🐏
Z pozdrowieniami,
Monika Modrzejewska-Szeląg przewodnicząca szkolnego wolontariatu