Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Pracownicy szkoły,

bardzo dziękujemy za udział w akcji zbierania Talenciaków. Obecnie na koncie naszej szkoły zgromadzono ich ponad 7380 sztuk. W tym samym czasie w poprzednim roku szkolnym zebrano około 11000 kuponów, za które zamówiono między innymi:

• zestaw znaczników podłogowych

• zestaw piłek Skin-Softi

• wózek na piłki

• zestaw zegarów

• zestaw brył

• zestaw tangramów

• anatomiczny model serca

• anatomiczny model tułowia człowieka

• zestawy gier planszowych

• zestawy materiałów plastycznych

• zestaw piłek do gry w piłkę ręczną

Niektóre nagrody umieszczono pomiędzy misiami na załączonych zdjęciach.

Powoli przygotowujemy się do złożenia pierwszego zamówienia w tym roku. Akcja LIDLA - wydawanie kuponów trwa do 5 listopada 2023 r. po tym czasie do 19 listopada 2023 r. można przypisać kupony do wybranej szkoły. Na zamówione nagrody będziemy oczekiwać do końca maja 2024 r. Złożone zamówienie można obejrzeć na stronie szkoly.lidl.pl (przy koncie SP 19 w Gdańsku).

Dziękujemy za wspólne starania i troskę o zgromadzenie odpowiedniej liczby kuponów, które mogliśmy wymienić na przedmioty do zabawy dla dzieci i pomoce do nauki.