Dnia 14 czerwca 2024 odbył się w naszej szkole zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego Morski Dzień Sportu dla klas IV-VII. Jak co roku tradycyjnie rozpoczęliśmy rozgrzewką ze sceny. Wszyscy uczniowie bardzo chętnie w niej uczestniczyli.Następnie reprezentacje uczniów z klas IV i V wzięły udział w Turnieju Morskim:
  1. miejsce 4A
  2. miejsce 4E
  3. miejsce 4B
  1. miejsce 5B
  2. miejsce 5E
  3. miejsce 5A
Turniej Koszykówki (dziewczęta i chłopcy) VI klasy wyniki:
  1. miejsce 6F
  2. miejsce 6D
  3. miejsce 6E
Dziewczęta z klas VII - Sztafecie Biegowej:
  1. miejsce 7D
  2. miejsce 7B
  3. miejsce 7C

Chłopcy z klas VII -Turnieju Pilki Nożnej:
  1. miejsce 7D
  2. miejsce 7C
  3. miejsce 7B

Uczetnicy byli bardzo zaangażowani w rywalizacji. Dopingowali ich wychowawcy oraz koleżanki i koledzy z klasy. Uczniowie gdy nie brali udziału w poszczególnych konkurencjach spędzali czas na pikniku na terenach zielonych wokół boisk oraz rekreacyjnie mogli pograć w piłkę siatkową. Dziękujemy za pomoc w sędziowaniu piłki nożnej trenerowi UKS Viktoria 19. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców na zakończenie wręczał dyrektor szkoły Krzysztof Dudek.

Koordynator Anna Czekień i nauczyciele wf