Dnia 27.11.2019 w naszej szkole odbył się Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej. Zespoły podczas zmagań tworzyli rodzice z dziećmi oraz rodzeństwa. Do rywalizacji przystąpiło 12 zespołów które rywalizowały w trzech grupach w zależności od wieku dzieci i płci rodziców. Emocji nie brakowało a uczestnicy prezentowali bardzo duże umiejętności siatkarskie. Turniej był znakomitym sposobem na aktywne spędzenie czasu w rodzinnym gronie.

Wyniki:
Grupa I
1. Rodzina Gackowskich (Natalia Gackowska + tata)
2. Rodzina Mieszkowskich (Adam Mieszkowski + tata)
3. Rodzina Kovacs (Adam Kovacs + tata)
4. Rodzina Ługowskich (Lena Łukowska, Emilia Ługowska + mama)

GRUPA II
1. Rodzina Witkowskich (Marek Witkowski + mama)
2. Rodzina Bieleckich (Kacper Bielecki + mama)
3. Rodzina Smoleńskich (Szymon Smoleński + tata)
4. Dominik Nasadnik z bratem

Grupa III

1. Rodzina Maćkowiaków (Mateusz Maćkowiak + tata)
2. Rodzina Perlik
3. Rodzina Gołuńskich (Miłosz Gołuński + tata)
4. Rodzina Bielińskich (Fabian Bieliński + tata)

Dziękujemy zespołowi Neptun Orunia a w szczególności Panu Danielowi Gołuńskiemu za pomoc w organizacji oraz zakup zdrowych przekąsek a także klubowi Trefl Gdańsk, UKS Akademia Siatkówki Trefl oraz Radzie Rodziców za ufundowanie nagród. Zwycięzcy turnieju będą rodzinnie kibicować podczas mecz TREFL Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn Koźle już 8.12.2019.

Organizator Dominika Szwochert