W czwartek 18.11 odbyła się w naszej szkole pierwsza edycja Szkolnego Konkursu Uważności i Spostrzegawczości. Wzięli w niej udział najlepsi i najodważniejsi, ci, którzy nie bali się zmierzyć z ukrytym detalem, zaszyfrowanym hasłem czy tez rozwiązać „gordyjski węzeł” rysunkowych plątaninek. W konkursie wzięli udział uczniowie z kl. 1 – 6. Ponieważ chętnych było bardzo dużo, zmagania konkursowe musiały zostać podzielone na dwie tury.

Mamy nadzieję, że udział w konkursie sprawił wszystkim jego uczestnikom wiele radości i satysfakcji, a także stał się okazją dla nich do odkrycia własnych mocy: cierpliwości, dokładności i woli walki. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi po 10 grudnia.

Organizatorki
Anna Górska i Irena Flisikowska