Serdecznie zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych. Ze względu na pracę szkoły w trybie zdalnym, konkurs odbędzie się online.

Warunki udziału w konkursie

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 1-8.

Konkurs przewidziany jest dla solistów w trzech kategoriach wiekowych:

1. Soliści – klasy I-III
  2. Soliści – klasy IV-VI
  3. Soliści – klasy VII-VIII

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie nagrania video zaśpiewanej kolędy, pastorałki lub piosenki świątecznej z podkładem (bez linii melodycznej), akompaniamentem instrumentalnym lub zaśpiewanej a capella.

Nagrania proszę przesyłać na adres e-mail: p.kropidlowska-szambor@sp19.edu.gdansk.pl (Ze względu na wielkość pliku można skorzystać z serwisu wetransfer.com lub udostępnienie go na dysku Google).

Na nagrania czekamy do 19 grudnia 2020 r. Prosimy załączyć kartę zgłoszenia wraz ze zgodą na udział (załącznik).

Jury będzie brało pod uwagę dobór repertuaru, czystość i poprawność wykonania, oryginalność wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny.

Ogłoszenie wyników ukaże się na stronie szkoły 22 grudnia 2020 r.

Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody.

Paulina Kropidłowska-Szambor