W dniach od 10 do 14 lutego w naszej świetlicy odbyło się szereg atrakcji związanych ze zbliżającymi się walentynkami. Świętowanie rozpoczęliśmy już w poniedziałek uruchamiając Świetlicową Pocztę Walentynkową, do której przez cały tydzień wrzucaliśmy przygotowywane przez wszystkie dzieci Walentynki. Tego dnia rozpoczęliśmy również konkurs plastyczny pt. "Walentynkowa kolorowanka".

Kolejne dni obfitowały w następujące atrakcje: w naszej świetlicy powstał Walentynkowy Sklepik, ale zapłata za produkty, które dzieci chciały kupić polegała na poprawnym wykonaniu zadania. Pierwsze zadanie polegało na pokolorowaniu serduszka, napisaniu na nim miłych słów i przyklejeniu na nasze drzewo walentynkowe. W drugim zadaniu trzeba było dokończyć rymowanki związane z życzliwością, miłością itp. W trzecim należało poprawnie rozwiązać krzyżówkę walentynkową. Trzeba przyznać, że bardzo dużo radości sprawiło dzieciom rozwiązywanie wszystkich zadań. Natomiast 14 lutego w dniu św. Walentego w naszej świetlicy zorganizowana została Randka w Ciemno. Jak w prawdziwym teleturnieju kandydaci odpowiadali na zadawane pytania, a na końcu losowali nagrody.

Cały tydzień w naszej świetlicy przepełniony był życzliwością i dobrą zabawą! Czekamy na kolejne Walentynki za rok!

Nauczyciele świetlicy