Dziękujemy za zainteresowanie i udział w Szkolnym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych online, który w tym roku miał nietypowy charakter.

Gratulujemy pomysłowości w kwestii doboru odpowiedniego utworu, interpretacji muzycznej, a także dbałości o każdy szczegół ubioru, czy też świątecznej scenerii.

Jury złożone z nauczycieli muzyki, tj. Pauliny Kropidłowskiej-Szambor oraz Dariusza Osińskiego oceniło wszystkie występy i wydało  następujący werdykt:

Kategoria klasy 4-6

1 miejsce – Sofya Puzynia kl. 6e „Mary, did you know?”

2 miejsce – Maja Feliks kl. 5b „Kołysanka Józefa”

3 miejsce – Lidia Juźwiak kl. 6d „Cicha noc”

Wyróżnienie: Paulina Sowińska kl. 6j „Świeć gwiazdeczko mała, świeć”

Wyróżnienie: Juliusz Trzebiatowski kl. 4b „Gore gwiazda Jezusowi”

Kategoria klasy 7-8

1 miejsce – Nikodem Pawlak kl. 7a „Merry Christmas everyone”

2 miejsce – Gabriela Sitek kl. 7e „Wśród nocnej ciszy”

3 miejsce – Szymon Kaszubowski kl. 7f „Dzisiaj w Betlejem”

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich rodzicom i opiekunom, dziękujemy za wkład i zaangażowanie.

Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną, dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone uczniom po powrocie do szkoły.

Życzymy zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2021!