Oddział przedszkolny

Szczegółowe informacje dotyczące wyprawki plastycznej zostaną podane przez wychowawców grup podczas zebrania 29.08.2024 r.

Podręczniki: Zamawiacie Państwo pakiet wydawnictwa WSiP "Planeta dzieci" oraz dodatkowo "Diagnoza dojrzałości".  Prosimy zamówienia składać bezpośrednio u Pana Norberta Jarząbka (adres e-mail: Norbert_Jarzabek@wsip.pl tel. 695850043).

Klasa  pierwsza

Prosimy o przygotowanie następujących pomocy:

• 2 zeszyty 16 k. w trzy linie (kolorowa liniatura)
  • 2 zeszyty 16 k. w kratkę
  • Zeszyt A4 w 3 linie 32/kartkowy
  • Bloki techniczne  (A4 kolorowy, A4 biały, C4 biały)
  • Blok rysunkowy A4
  • Wycinanki (2 zeszyty), nożyczki, klej w sztyfcie
  • Tekturowe teczki (3 sztuki )
  • Kredki ołówkowe (najlepiej w trójkątnej oprawie),  pastele olejne – min. 12 szt.
  • Farby plakatowe, pędzle (gruby i cienki), kubek, podkładka
  • Plastelina
  • Piórnik rozkładany (nie „tuba”), w piórniku 2 ołówki – trójkątna oprawa,  pióro lub długopis zmazywalny, zielony długopis, gumka, temperówka
  • Linijka 20 cm
  • 5 kopert A6 + 3 koperty A5
  • Ryza papieru ksero
  • Bibuła karbowana – różne kolory (zestaw)

Dodatkowo:

• Obuwie na zmianę na jasnej podeszwie (nierysującej podłogi) + worek na obuwie
  • Strój gimnastyczny: biała koszulka, ciemne spodenki, białe skarpetki, tenisówki wiązane na jasnej podeszwie (nierysującej podłogi)
  • Strój na basen: klapki, okulary, czepek (nieprzepuszczający wody), ręcznik do ciała, ręcznik do głowy, dodatkowo skarpetki i majtki na zmianę, suszarka (jeżeli mają długie włosy), chłopcy: spodenki z krótką nogawką, dziewczynki: strój jednoczęściowy - wszystko zapakowane w worek lub torbę
  • Strój galowy: biała bluzka/koszula, czarne lub granatowe spodnie/spódniczka (obowiązuje podczas uroczystości szkolnych, koncertów, spektakli, itp.)