Kolejny pracowity rok szkolny za nami.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021-2022 było mnóstwo podziękowań i pięknych  chwil. Wielu uczniów naszej szkoły, tych najmłodszych i tych starszych, otrzymało wyróżnienia za wzorowa pracę przez cały rok. Najwięcej gratulacji i wzruszających chwili było podczas pożegnania uczniów klas 8.

Zostały wręczone Nagrody Dyrektora Szkoły – Róża Wiatrów w różnych kategoriach:

Lidia Dobrowolska, Jan Grzybowski, Szymon Kaszubowski, Marta Łukasiewicz, Nikodem Pawlak, Karol Samojłowicz, Zofia Stelter, Julia Zburalska, Krzysztof Zdrojewski otrzymali nagrodę  „Róża Wiatrów – GLORIA ARTIS”  za  szczególne osiągnięcia w działalności artystycznej na rzecz środowiska szkolnego i miasta Gdańska oraz godne reprezentowanie szkoły w różnorodnych przedsięwzięciach kulturalnych.

Zofia Stelter otrzymała nagrodę Róża Wiatrów – CITIUS-ALTIUS-FORTIUS” -  dla najlepszego sportowca SP

Jan Grzybowski otrzymał nagrodę „Róża Wiatrów – PRIMUS INTER PARES” dla najlepszego absolwenta Szkoły Podstawowej nr 19 w roku szkolnym 2021-2022

Marta Łukasiewicz otrzymała Nagrodę „Róża Wiatrów – FLOS IUVENTUTIS”  za  wyjątkową osobowość, celujące wyniki w nauce oraz pracę na rzecz środowiska szkolnego

Fundatorami nagród są Spółdzielnia Mieszkaniowa „Południe” oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa „Orunia”, a medale ufundowała Rada Rodziców.

A teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Życzymy Wszystkim udanych, pełnych dobrych wrażeń, bezpiecznych wakacji, samych słonecznych dni, niezapomnianych przygód.

Do zobaczenia we wrześniu.