Drodzy Rodzice,

decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w Szkole Podstawowej nr 19 dla uczniów oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze.

12 i 13 marca br. na terenie szkoły będą się odbywały jedynie działania opiekuńcze. W tych dniach będą wydawane obiady w stołówce szkolnej. Jeżeli dziecka nie będzie w szkole, należy na adres: obiady.sp19.gdansk@gmail.com zgłosić odpis obiadów.

Od 16 marca br. dzieci i uczniowie nie przychodzą do przedszkola i szkoły. W tych dniach obiady nie będą wydawane w stołówce szkolnej. Odpisy za obiady będą dokonane automatycznie dla wszystkich uczniów.

Krzysztof Dudek
dyrektor SP19