Pierwszy miesiąc funkcjonowania Laporatorium Przyszłości w naszej szkole za nami!

Wysposażone sprzętem zostały sale do nauki techniki, muzyki, informatyki, biologii, fizyki, edukacji wczesnoszkolnej oraz terapii pedagogicznej.

W sali do nauki techniki powstały dwa działy: warsztatowy oraz kuchenny. Używając pił, młotków oraz innych narzędzi uczniowie poznają techniki pracy z drewnem podczas zajęć technicznych. A w części kuchennej uczniowie z "BIologii ze smakiem" przygotowują smaczne i zdrowe potrawy.

W sali muzycznej dzięki nowoczesnemu sprzętowi zakupionemu w ramach #LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci powstaje prawdziwy kącik do nagrań wraz z oświetleniem.

W salach biologicznych i fizycznych uczniowie ucząc się przy nowoczesnych ławkach używają mikroskopów oraz zwierciadeł podczas lekcji poświęconych optyce oraz poznawaniu najmniejszych organizmów.

W sali przeznaczonej do druku 3D rozpoczyna pracę nowoczesny sprzęt! Uczniowie już nie mogą się doczekać piewszych zajęć.

A najmłodsi uczniowie rozpoczęli już swoją zabawę z klockami - taki ciekawy sposób nauki programowania. Także zajęcia terapii pedagogicznej nie będą takie żmudne, gdy do nauki zachęcać będą robociki!

Więcej informacji w koleknym miesiącu!