W tegorocznej akcji „Szkoły pełne talentów” organizowanej przez Lidl Polska zebraliśmy 12950 Talenciaków. To prawie 2 tysiące więcej niż w poprzednim roku. Skrupulatność zwłaszcza naszych najmłodszych uczestników tego programu jest godna podziwu i udzieliła się również pracownikom szkoły oraz rodzicom i osom zatrudnionym w firmach zarządzanych przez rodziców naszych uczniów. Dzięki dużemu zaangażowaniu w tę akcję zamówiliśmy dla dzieci:

• dwa pakiety gier planszowych (logicznych i integracyjnych)
  • matę – tarczę z punktacją
  • Układ Słoneczny
  • klocki Clics Rollerbox
  • Emocjomierz
  • szafkę z różnymi zestawami klocków

Wymienione wyżej prezenty dotarły już do szkoły i zostały przekazane do świetlicy, oddziału przedszkolnego oraz do gabinetu psychologa.

Kolejne zamówione niespodzianki zostaną do szkoły dostarczone w najbliższym czasie, zawartość zamówienia można obejrzeć na stronie szkoły.lidl.pl

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę Talenciaków. Na równie dobrą zabawę liczymy w kolejnej edycji w 2024 roku.